2019-07-18 19.46.17.jpg

Pokrowiec na wózek

symbol produktu: woz122

Cena:155.00EUR

O firmie

Osoby tworzące linię okładek zajmują się usługami introligatorskimi od około 50 lat i tak długo tworzymy okładki dla Świadków Jehowy. Sami też korzystamy z tych okładek niemal każdego dnia. Widzimy również jak wiele osób szanuje swoje publikacje oraz nadaje im dobry wygląd korzystając z nich na podium i w miejscach publicznych. Duże doświadczenie sprawia że produkty, materiały i wzory są tak dobierane by zadowolić wszystkich odbiorców. Materiały z których powstają nasze produkty, to specjalna skóra ekologiczna sprowadzana z Włoch. Jest to trwały i bardzo dobrej jakość materiał, na którym pracujemy od 20 lat. Sami sprawdzaliśmy jakość i trwałość tego materiału a także pytaliśmy naszych klientów o opinie. Wynik okazał się bardzo dobry. Z powodzeniem takie okładki mogą służyć Wam wiele lat. Sama skóra jest dużo lepszym materiałem od skaju. Jest trwalsza, nie pęka, delikatniejsza w dotyku i jest dużo większy wybór kolorów. Jesteśmy chętni do przyjmowania opinii i sugestii. Realizujemy również zamówienia indywidualne z wybranych kolorów.

Inicjały specjalnie tłoczone na okładce koszt dodatkowo 8  od okładki. Całe imię i nazwisko lub pierwsza litera imienia i nazwisko 10 zł od okładki.

 

Wysyłamy towar również za granice krajów jak Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Rosja i wielu innych. Z doświadczenia wiemy, że każde zamowienie przy wysyłce za granicę jest inne. Dlatego polecamy wcześniejszy kontakt mailowy, wtedy jesteśmy w stanie dokladnie wyliczyć koszty przesylki. Przy wysyłkach zagranicznych po wpłacie naliczonej wartości pieniężnej na konto realizujemy zamówienie. Przy przelewie trzeba pamiętać o  podaniu SWIFT banku polskiego. Osobom z zagranicy polecamy w szczególności okładki gładkie, ale istnieje też możliwość wykonania napisu we wskazanym języku. Wzór napisu pobieramy ze strony jw.org. przy zamówieniu z napisem czas realizacji może nawet wynieść  3-4 tygodnie. Cena przesyłki do 5 sztuk okładek 80PLN a od 5 sztuk do 30 sztuk to 130PLN. Zdarzało sie że wysyłka kosztowała tylko 40 zł, wiec polecamy wcześniej napisać maila. Jednak najlepiej czekać po zamówieniu na informacje o kosztach przesyłki.

Dane do przelewu w zakładce kontakt.